top of page
Vilniaus senamiestis
Vilniaus Katedra
Šv. Onos bažnyčia
Stiklių g.

Ekskursija Vilniuje (3 val.)

Kviečiame užsisakyti ekskursiją pėsčiomis po įspūdingiausias Vilniaus senamiesčio vietas. Vilniaus senamiestis yra istorinis miesto centras, senamiestis vienas didžiausių Rytų Europoje. Daugiatautis, daugiatikybis, daugiakultūris miestas visada traukė miesto svečius ir žavėjo architektūros įvairove. Pilių griuvėsiai, siaurų gatvelių tinklas, smailiabokštės raudonų plytų bažnyčios, gyvenamųjų namų rūsiai… Ekskursijos metu pamatysite Katedrą bei jos aikštę, Gedimino paminklą, Žemutinę pilį, Gedimino bokštą, Prezidento rūmus, Vilniaus universitetą, Gintaro muziejų - galeriją, Šv. Onos ir Bernardinų bažnyčią, Rotušės aikštę, Bazilijonų vartus, Šv. Dvasios cerkvę ir vienuolyną, Šv. Teresės bažnyčią, Aušros Vartus. Ekskursija gali vykti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. 

Ekskursijos metu į objektų vidų neužeinama.

Ekskursija Kaune ( 2val.)

Kviečiame atrasti Kauno senamiestį pėsčiomis, aplankant seniausią mūrinę pilį Lietuvoje, Rotušę, dar vadinamą „Baltąja gulbe“. Aplankysime Kauno arkikatedrą baziliką, susipažinsime su puošniu jos interjeru, sužinosime, kur buvo pats ilgiausias tiltas pasaulyje, kur stovėjo pagonių dievo Perkūno šventykla, pabuvosime ir Perkūno name, kurio fasadą puošią liepsnojančiosios gotikos elementai...


Ekskursijos metu į objektų vidų neužeinama.

Kauno pilis
Laisves aleja
Kauno senamiestis
Kauno Rotušė
Friedricho_pasažas
Klaipėdos_senamiestis
Klaipėda
Klaipėdos_berniukas

Ekskursija Klaipėdoje (2 val.)

Ekskursija pėsčiomis meilės mieste - Klaipėdoje. Nors Klaipėdos senamiestis yra mažas, tačiau pilnas patrauklių smulkmenų. Daugybė bronzinių senamiesčio gyventojų, apipintų legendomis ir turinčių stebuklingų galių, siauros, akmenimis grįstos gatvelės, spalvingi pirklių ir amatininkų namai, fachverko stiliaus pastatai, laivas „Meridianas“, plūduriuojantis and Dangės upės vandenų – visa tai suteikia senajai miesto daliai nepakartojamo žavesio. Ekskursijos metu pamatysite Kruizinių laivų terminalą bei berniuką, mojantį išvykstantiems laivams, besisukantį tiltą, Danės pakrantę, Teatro aikštę ir kitas žavias Klaipėdos senamiesčio vietas. 


Ekskursijos metu į objektų vidų neužeinama.

Pabėgimo kambarys suaugusiems "Grėjaus apartamentai"

Visi turime paslapčių, bet paslaptingojo GRĖJAUS – ypatinga... Pasak legendos slaptuose apartamentuose GRĖJUS laiko savo brangiausią turtą – bausmių botagą – kuris Juodojoje rinkoje įvertintas net 1,5 milijono eurų! Tačiau šie apartamentai – kaitinantis fantazijų išlaisvinimo kambarys, kuriame šeimininkas paleidžia savo polėkį ir aistras. Deja, savininkas kartais praranda atmintį, tad patalpose veikia Grėjaus priminimų sistema. Tapkite žaidimo dalimi ir leiskitės į aistringą ir pavojingą misiją. Užeikite į slaptą fantazijų išlaisvinimo kambarį, kurio durys atveriamos tikrai ne visiems, ir per 60 min. pavokite paslaptingąjį botagą... arba GRĖJUS išlaisvins savo fantazijas su jumis! Ištrūksite? 

Kaina: €13.00 žmogui
Lygis: Pradedantiesiems
Žaidėjų skaičius: 5 asm.
Trukmė: 60 min.

Grėjaus_pabėgimo_apartamentai
Pabėgimo_kambarys
Grėjaus_apartamentai
Grėjaus_pabėgimo_kambarys
Snowmobile safari
Sniegomobiliu safari
Safari
Sniegomobiliai

Žiemos safaris sniego motociklais

Tamsius ir niūrius žiemos vakarus praleiskite gamtoje turiningai ir ekstremaliai! Mes siūlome išbandyti galingus ir greitus sniego motociklus, skrieti greičiau už vėją apsnigtais laukais, miškų takais ir ežerais. Aplankysime įdomias vietas, piliakalnius.
Adrenalinas ir neišdildomi įspūdžiai išliks ilgam.
Žiemos safarį galima užbaigti prie laužo, kepant mėsą (patiems paruošus) ir aptarinėjant patirtus nuotykius.

Minimalus safario ekipažų skaičius 3 vnt.
Maksimalus ekipažų skaičius 7 vnt.
Trasos ilgis 36 km., trukmė - 2-4 valandos. 

€210.00 žmogui.
Į kainą įskaičiuota: Šalmas, instruktažas, treniruotė, sniego motociklo nuoma, kuras, safario vadovo paslaugos.
Paliekamas 100€ užstatas.

Keturračių motociklų safaris

Laisvalaikį gamtoje praleiskite turiningai ir ekstremaliai! Mes siūlome išbandyti galingus keturračius motociklus, skrieti greičiau už vėją laukais ir miškų takais. Adrenalinas ir neišdildomi įspūdžiai išliks ilgam.

Keturračių safarį galima užbaigti prie laužo, kepant mėsą (patiems paruošus) ir aptarinėjant patirtus nuotykius.

€170.00 žmogui. 
Į kainą įskaičiuota: instruktažas, treniruotė, keturačio motociklo nuoma, kuras.
Minimalus safario ekipažų skaičius 3 vnt.
Maksimalus ekipažų skaičius 10 vnt.
Safari važiuojant iki 7 ekipažų reikalingas vienas vadovas.
Esant didesniam ekipažų skaičiui būtini du vadovai.

Keturačiai
Keturačiai
Keturačiai
Haskiai
Dog sledding
Šunų kinkinys
Pasivažinėjimas kinkiniu

Pasivažinėjimas šunų kinkiniu

Ar norėtumėte patirti nepakartojamą, niekam neprilygstantį, gyvenime dar nepatirtą nuotykį, kai skrieji šunų kinkiniu miško klaidžiais vingiais, kai aplink spengianti tyla ir girdėti tik vietoje nenustygstančių žydraakių keturkojų lekavimas?! Ne, į Aliaską ar Laplandiją vykti tikrai nereikės, nes beribę laisvę, neapsakomą džiaugsmą susiliejant su gamta galite patirti čia pat, Neries regioninio parko apylinkėse!

Kelionė šunų kinkiniu žavi tuo, kad ji organiškai susilieja su gamta. Šunims patinka bėgti, o žmones apima nenusakomas jausmas, kai važiuodami siaurais miškų takais, pajunta, kaip pirmasis nevaldomas jėgos proveržis virsta visų šunų bėgimu. Visi iki šiol patyrę šią įspūdingą kelionę, džiaugėsi pailsėję taip, kad nieko kito mintyse nelikdavo - nekankino jokie darbiniai ar kiti rūpesčiai, juos užplūsdavo pakylėta nuotaika ir azartas. 

€60.00 žmogui užsakant 2 dalyviams. Kiekvienam papildomam žmogui po 50 Eur. 

Grojimas_perkusiniai_būgnais
Būgnai
Būgnų šou
Drum part

Drum party

„Drum party" - nepralenkiamas pastarųjų sezonų pramogų lyderis. Labiau vykusį ir pasisekusį renginį vargu ar galima įsivaizduoti. Tai absoliučios daugumos vietų, kuriose vyko „Drum party", organizatorių ir dalyvių nuomonė.

Programos trukmė - 1 valanda.
Renginio eiga
Įžanginis kūrinys. Groja "Drum party" muzikantai.
Mokymasis groti rankomis. "Paprasti" ir "Euroviziniai" aplodismentai.
Perkusijos instrumentų išdalinimas žmonėms.
Bendro grojimo pradžiamokslis: trys pagrindiniai smūgiai.
Grojame pasitelkę savo vaizduotę - drambliai, kiškiai, skruzdėlės, traukinukas.
Tumbao. Pirmas bendras perkusinis kūrinys.
Asmeninės Gedimino Laurinavičiaus pamokėlės kiekvienam.
Kongo - Bongo šokis.
Muzikinis orkestras. Visi kviečiami į sceną.
Trumpas prisiminimas, ką išmokome groti.
Orkestro pasirodymas.
Legendinis "We will rock you" bendromis pastangomis.

Programos kaina €880.00
Dalyvių skaičius 20-100.

Gintaro terapiniai užsiėmimai Vilniuje

Siūlome gintaro masažus ir kitas procedūras, puoselėjančias grožį, sveikatą ir vidinę harmoniją.

Kiekvienas bus pamalonintas dėmesiu ir šiluma. Svečiams šiuose namuose atliekamos itin veiksmingi masažai ir procedūros su išskirtinėmis priemonėmis – gintaro pudra, gintaro aliejumi, gintaro smėliu, gintaro balzamu, liepų medumi, juros druska, šiltais gintaro maišeliais, bei įvairūs masažai pagal individualų poreikį.

Procedūros tinka ir suaugusiems, ir vaikams. Salone dirba tik savo srities profesionalai, žmonės, kuriems Masažas - kur kas daugiau nei tik fizinių judesių atlikimas. Tai jų gyvenimas! 

Jaukiai įrengtuose namuose dirba specialistai, stažavęsi įvairiose pasaulio šalyse. Masažo terapeutai dirbdami derina įvairias masažo technikas, atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus individualumą ir asmeninius poreikius, todėl kiekviena procedūra „Nidos kopose“ yra išskirtinė, įdomi ir skirta tiktai Jums. Kodėl masažai atliekami su gintaru ir jo produktais? Gintaras – tai organinės kilmės mineralas, susidaręs sustingus spygliuočių augalų sakams. Nuo seno žinoma gintaro galia, kurią žmonės išnaudodavo savo sveikatai ir grožiui puoselėti.

Nidos kopos
Gintaro_terapiniai_užsiėmimai
Gintaro terapija
Nidos_kopos_masažo_namai
Keramikos studija
Keramikiniai dirbiniai
Gimtadienis keramikos studijoje
Keramikos užsiėmimai

Gimtadienis keramikos studijoje

Gimtadienis keramikos studijoje - tai 2 nepamirštamos valandos kūrybinėje aplinkoje, kartu su draugais, svečiais ir tėveliais. Visi norintys lipdo bendrą darbą Jubiliatui, ten pasirašo savo vardus, ar palinkėjimus, po to - laisva tema, darbeliai sau. Darbas- dovana bus išdegtas, vadovė glazūruos ir po antro degimo šis puikus prisiminimas papuoš Jubiliato namus. Kiti darbeliai bus išdegti taip pat, o pageidaujantys galės atvykti juos glazūruoti (vadovės darbo laiku, paslauga mokama. Šventės dalyviai gali nesibaiminti dėl rūbų: bus parūpintos prijuostės ir rankogaliai. Tėveliai ir svečiai taip pat nenuobodžiaus - jiems bus paruoštas atskiras stalas, o po kūrybinės dalies prie jų prisijungs ir lipdytojai, prasidės skanioji ir linksmoji dalis- torto valgymas!

Gimtadienio kaina €13.00 žmogui iki 10 dalyvių (minimali užsakymo suma €130.00 ). Už kiekvieną papildomą dalyvį (lipdytoją) + po €12.00

Šokolado gaminimo šou
Šokolado_gaminimas
Šokolado_gaminimas_kolektyvams
Šokolado_degustacija

Šokolado gaminimo šou - šokoladas iš Jūsų rankų

Šokolado specialistai, kurie veda šokolado gaminimo pamokėles su savo unikalia programa. Vienas paperka savo nuoširdumu ir gera energija, kitas - šmaikščiomis istorijomis apie šokoladą arba padovanoja jums „Šokoladinį lietų“. 
Prieš pradedant lieti šokoladinius saldainius, parodoma ir duodama paskanauti žaliavos, skirtos šokoladinių saldainių gamybai. Tuo metu šokoladas temperuojamas: pilamas ant stalo ir mentelėmis vėsinamas. Vėliau liejamos formelės, ragaujamas ir pilamas kremas. Visi svečiai gamina saldainius patys, o mes pasirūpiname vienkartinėmis prijuostėmis ir kepuraitėmis. Paprastai čia žiūrovų nebelieka. Kol lietas šokoladas kristalizuojasi, demonstruojama triufelių ir kitokių „rankinių“ saldainių gamyba. Sustingus šokoladui formelėse, iškilmingai skelbiama paties šviežiausio šokolado degustacija ir ant granitinio stalo gražiai sugula blizganti naujausia saldainių „karta“, o tada jau nebelieka ir nemėgstančių šokolado... Dar apie 20 minučių svečiai patys gaminasi saldainius, tarp kurių renkamas unikaliausias bei išradingiausias. Visi dalyviai yra apdovanojami pažymėjimais, įrodančiais, kad jie tapo šokolado ekspertais. Savo kūrinius dalyviai susipakuoja į maišelius, o vis dar šiltas šokoladas dubeniuose išgaruoja akimirksniu. 

Kaina €15.00 žmogui, iki 10 dalyvių (minimali užsakymo suma €150.00). Už kiekvieną papildomą žmogų €14.00

Kibinų gaminimo pamoka

Besiklausant istorijos apie karaimų tradicijas, siūlome patiems išbandyti pirštų miklumą sukant kibinus...Tik tuomet suprasite , kaip ypatingos receptūros ir įdomaus gaminimo proceso dėka, tešlos ir įdaro derinys sukuria unikalų tradicinį Karaimų pyragėlį su mėsa – Kibiną.

Edukacijos kaina €10.00 žmogui užsakant iki 10 dalyvių (minimali užsakymo suma €100.00). Už kiekvieną papildomą dalyvį + po €9.00. 
Dalyvių skaičius 1-40.

Kibinų_gaminimo_edukacija
Kibinai
Kibinų gaminimo užsiėmimas
Kibinų_gaminimas
Pažink lietuvišką pirtį
Pirties užsiėmimas
Pirties edukacija
Pirtis

"Pažink lietuvišką pirtį" edukacinė programa

„Pažink lietuvišką pirtį“ programa Rumšiškėse. 

Ši programa skirta grupėms iki 20 žmonių, ji trunka 3-4 valandas. Profesionalūs pirtininkai organizuos mažiausiai keturis užėjimus į garinę. Dalyvausite pirmo garo rituale, klausysitės vandens milimo, šveisite kūną natūraliomis priemonėmis, persitės kvapniomis vantomis, pabaigoje sulauksite staigmenos. Yra galimybė užsisakyti individualų vanojimą vantomis.

Kaina: €12.00 žmogui, minimali užsakymo suma €240.00

Ekskursija_Katedros_požemiuose
Požemiai
Katedros_požemiai
Arkikatedros_požemiai

Ekskursija Katedros požemiuose

Arkikatedros požemiuose buvo laidojami žymūs Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žmonės: didikai, vyskupai, kunigaikščiai. Karališkajame mauzoliejuje po šventojo Kazimiero koplyčia ilsisi Lietuvos didysis kunigaikštis ir Lenkijos karalius Aleksandras. Tai vienintelis Lenkijos ir Lietuvos valdovas, palaidotas Vilniuje. Arkikatedros požemiuose palaidotas Gedimino anūkas ir galingiausias Lietuvos valdovas Vytautas Didysis bei jo žmona Ona. Taip pat dvi karalienės, Žygimanto Augusto žmonos: Elžbieta Habsburgaitė ir Barbora Radvilaitė, kartais vadinama net gražiausia savo meto Europos moterimi. Arkikatedros mūrai priglaudė ir urną su karaliaus Vladislovo Vazos širdimi.

Požemiuose išlikę seniausi XIII – XV amžiaus šventyklų mūrai ir seniausia Lietuvos freska, nutapyta XIV amžiuje.

Ekskursijos kaina €19.00 žmogui esant 2 dalyviams. Už kiekvieną papildomą dalyvį + po €4.50. 

Kunigaikščių Valdovų rūmai
Valdovų rūmai
Valdovų rūmai I aukštas
Valdovų rūmų menė

Ekskursija Valdovų rūmuose

Aplankykite Lietuvos valstybingumo simbolį – Valdovų rūmus! Lyg feniksas iš istorijos pelenų pakilę didingi rūmai su gausia radinių kolekcija byloja apie turtingą Lietuvos praeitį. Atskleiskite keturių šimtmečių istorijos paslaptis intriguojančioje ekskursijoje!
Ekskursijos metu sužinosite, kodėl Vilnius turėjo ne vieną, o net tris pilis ir kaip bėgant amžiams, keitėsi šios pilių sistemos vaizdas, kur iškilo pirmasis mūrinis pastatas Lietuvoje, kur gyveno dideji kunigaikščiai, kaip atrodė jų puotos ir kasdienybė, kas pavaizduota senuosiuose kokliuose, kokį šokiruojantį įrankį į Lietuvą iš Italijos atvežė italė Bona Sforza, su kokiomis Europos dinastijomis giminiavosi Lietuvos valdovai, kokias meilės istorijas slėpė rūmų sienos, kurio valdovo turtai buvo didesni nei Romos popiežiaus ar Venecijos dožo, kur nuskambėjo pirmoji opera Lietuvoje ir kokia paslaptis gaubia karališkųjų karūnų likimą…

Ekskursijos kaina €18.00 žmogui esant 2 dalyviams. Už kiekvieną papildomą dalyvį + po €3.00. Maksimalus dalyvių skaičius - 25.

Alaus ralis
Alaus baras
Alus
Alaus ping pong

Alaus ralis Vilniuje (3 val.)

Pramoginės programos tikslas - pažinti lietuviško alaus kultūrą, sustiprinti ryšius tarp grupės narių, gauti geros nuotaikos užtaisą.

Programos dalyviai kartu su gidu aplanko lietuviško alaus daryklas ir barus Vilniuje, kuriuose gali susipažinti su daryklos alaus gamyba, degustuoti vietinį alų bei tipiškus alaus užkandžius ir susipažinti su alaus kultūra Lietuvoje. Kiekviename ralio etape grupės laukia užduotys (bokalo laikymas, alaus piešimas, akla degustacija ir beer-pong‘as ir kt.), kurias geriausiai įvykdę, dalyviai gaus prizus.
Gera kompanija ir daug alaus nepaliks abejingų.

3+ valandos, 2-10 dalyvių, 3 alaus barai, 9 rūšių alus, užkandžiai, Vilniuje, bet kuriuo metų laiku.

Kaina: €60.00 žmogui užsakant 2 dalyviams, kiekvienam papildomam žmogui kainuos po €30.00

Šampano_degustacija
Šampano rūšių pristatymas
Šampan
Šampanas

Šampano degustacija Vilniuje

Norėtumėte sužinoti šampano gamybos paslaptis? O gal Jums įdomi Šampanės regiono kultūra? Pasinerkite į edukacinę degustaciją ragaudami išskirtinius gėrimus! XVI amžiaus autentiškoje patalpoje, galėsite išgirsti kvapą gniaužiančių pasakojimų iš pačių kompetingiausių Lietuvoje ekspertų lūpų! Pagal Jūsų pageidavimus organizuojame išvažiuojamas degustacijas mažoms bei didelėms grupėms lietuvių, anglų ir rūsų kalbomis.

Dalyvių skaičius 1-16. 

Degustacijos metu ragausime 3 skirtingus putojančius gėrimus:
- Prosecco (1vnt)
- Cava (1vnt)
- Šampanas (1vnt)

Į kainą įskaičiuoti gėrimai, degustacijos vedėjas,užkandžiai (įvairūs sūriai, sušiai, vytintas kumpis, alyvuogės, užtepėlės ir kitos papildomos išlaidos. (Degustacijos kaina gali kisti pageidaujant kitokių šampanų).

Kaina: €18.00 žmogui, minimalu užsakymo suma €288.00

Ekskursija Romantiškasis Kaunas – nes niekada mums meilės nebus per daug!

Šalta žiema ir artėjanti Valentino diena kviečia ieškoti pažinties su Lietuvos miestais kitaip. Ką gi mums gali pasiūlyti laikinoji sostinė Kaunas? Ogi naivios tarpukario romantikos persmelktą susitikimą su istorinėmis asmenybėmis ir apsilankymą gražiausiuose 
miesto pastatuose! Liksite susižavėję ir įsimylėję! 

Lankysitės Istorinėje prezidentūroje, kur būsite supažindinti su tarpukario romantika, užsuksite į M.K. Čiurlionio muziejų, kur išgirsite smagius menininko kuriozus bei sužinosime kokiomis sparnuotomis frazėmis Čiurlionis pelnė savo mylimosios – Sofijos Kymantaitės -prielankumą. Pagal galimybes, aplankysite bene moderniausią Lietuvoje Kauno dramos teatrą bei ištyrinėsite jo užkulsius.

Pirmoji stotelė – Istorinė LR prezidentūra. Jūsų laukia trumpa pažintis su Prezidento rūmų ir jų šeimininkų istorija. Pamatysite, kur buvo Adjutanto kambarys, Audiencijų salė, Prezidento darbo kabinetas, Paskutiniojo Posėdžio kambarys, Prezidento ir jo šeimos gyvenamosios patalpos. Toliau - smagi edukacinė programa “Romantika tarpukariu: apie meilę, flirtą ir kitas linksmybes”. Ar žinote, kokius meilės laiškus rašė įsimylėjėliai tarpukariu? Kokiais kreipiniais kreipėsi į savo mylimąsias ir mylimuosius? Kokia muzika skambėjo pasimatymų metu? Kada ir kaip damoms džentelmenai bučiavo rankas? Užsiėmimo metu Jūs sužinosite, kaip tarpukariu buvo rašomas meilės laiškas, ką reiškė merginai padovanota rožė, lelija ar kita gėlė, kaip ant voko klijuoti pašto ženklą, kad adresatas neatplėšęs voko žinotų jo turinį. Susipažinę su linksmosiomis romantikos „taisyklėmis“, patys galėsite „tarpukario stiliumi“ parašyti užšifruotą meilės laišką ar pažinčių skelbimą, kurį paliksite skelbimų lentoje. Naudingi įgūdžiai, ypač artėjant Valentino dienai, tiesa?

Antroji stotelė - M.K. Čiurlionio muziejus. Muziejus įsikūręs unikaliame modernistinės architektūros šedevru laikomame pastate. Susipažinsite su jo istorija ir paganykite akis į įspūdingas pastato formas. Viduje laukia dar didesnis lobynas – vienintelė vieta pasaulyje, kur sukauptas beveik visas įžymiausio lietuvių dailininko, kompozitoriaus, literato ir visuomenės veikėjo M. K. Čiurlionio (1875–1911) kūrybinis palikimas. M. K. Čiurlionio galerijos patalpose eksponuojami genialaus lietuvių menininko tapybos ir grafikos darbai. Muzikos salėje galima pasiklausyti M. K. Čiurlionio muzikos kūrinių įrašų. Jūsų laukia užsiėmimas “Rašau tau laišką”, kurio metu sužinosite apie smagius menininko kuriozus, kokiomis sparnuotomis frazėmis Čiurlionis pelnė savo mylimosios – Sofijos Kymantaitės prielankumą. Visiems norintiems bus siūloma, pasitelkiant tušą, plunksnas bei, žinoma, nepaprastus M. K. Čiurlionio žodžius, sukurti išskirtinį atvirlaiškį.

Pagal galimybes, jūsų laukia apsilankymas Kauno dramos teatre. Tai pirmasis ir iki 1931 m. vienintelis profesionalus teatras Lietuvoje. Po dešimt metų trukusios renovacijos, dabar Kauno dramos teatras gali drąsiai vadintis moderniausiu tLietuvoje. Ekskursijos metu aplankysite teatre veikiančias sales: Didžiąją, Mažąją, Rūtos ir Ilgąją bei teatro užkulisius. Gal ypatinga aplinka įkvėps meilės dvasios ir paskatins padaryti savo mylimajam/ mylimajam mažą šventę?

Programa skirta grupėms iki 25 asm. 
Preliminari programos trukmė: apie 5 val. 
Dėl laiko būtina tartis iš anksto. 

Turo kaina: nuo 19 EUR/ asm. derinama indvidualiai; priklauso nuo žmonių skaičiaus, išvykimo miesto. 

Į turo kainą įskaičiuota: 
• Lydinčio asmens lietuvių kalba paslaugos
• Įėjimo bilietai ir ekskursinė programa Istorinėje LR Prezidentūroje, M.K. Čiurlionio muziejuje
• Edukacinė programa “Romantika tarpukariu: apie meilę, flirtą ir kitas linksmybes”
• Edukacinė programa “Rašau tau laišką”

Papildomai:
• Transporto paslaugos ( jei vykstama iš kitų miestų).
• Ekskursija Kauno dramos teatre + 3 EUR/ asm. ( pagal galimybes, derinamasi prie teatro užimtumo)

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu info@balticidea.com, telefonu +37067878633.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black LinkedIn Icon

Contact us

Baltic Idea Generator

Cell: +370 67878633

E-mail: info@balticidea.com

E-mail: travel@balticidea.com

Success! Message received.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black LinkedIn Icon
bottom of page